DELTA FLEX

Rozměr matrace :

Dostupnost: Do 10 prac. dní


 
Původní cena 6 740 Kč
Cena s DPH 5 999 Kč
Měsíční splátka 600 Kč

 
 

POPIS MATRACE:

Matrace je tvořena kombinací nosných desek z HR studených pěn. Jádro je vyztuženo zátěžovou HR pěnou v kombinaci s přírodní kokosovou vrstvou. Antidekubitní průřez zabezpečuje dokonalé provzdušnění, což podporuje optimální regeneraci organismu. Matrace má vynikající elasticitu a tvarovou stálost. Matrace je dvojité tuhosti, proto je doporučována pro páry s váhovým rozdílem.

 

ROZLOŽENÍ ANATOMICKÝCH ZÓN NA MATRACI:

7 anatomických zón

 

PARAMETRY MATRACE:

materiál: HR pěna, kokosová deska
tuhost: 4/5 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 7 anatomických zón
výška jádra: 19 cm
nosnost: 140 kg
potah: Tencel - snímatelný, možno prát na 60°C
doporučené uložení: lamelový rošt
záruka: 3 roky


CERTIFIKÁTY:

Klinické hodnocení Oeko-tex Oeko-texOeko-tex


POTAH:

Tencel:

Matrace je vybavena velmi kvalitním potahem špičkových parametrů. Potah je vyroben z hedvábné látky Tencel s použitím technologie Vortex. Potah je charakteristický svou vysokou vzdušností a odvodem vlhkosti, rychle se vysušuje, čímž zabezpečuje vysokou hygienu a komfort matrace. Je přirozeně antibakteriální, antiroztočový a certifikovaný OEKO-TEX standart, který zaručuje jeho zdravotní nezávadnost. Látka vyrobená z přírodních celulózových vláken Lyocell, je velmi pevná a má dlouhou životnost. Potah prošitý klimatizační výplní - PES vláknom 250 gr/m2. Potah má zip, snadno se udržuje a je pratelný do 60 °C.

 

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.